Haberler

Freight Forwarding Sertifika Eğitimi konusunda ilk ve tek sektör şirketi olarak, bundan sonraki yıllarda da eğitim alacak aday ve öğrencilerin eğitimlerine destek olmak amacıyla, “Forwarder Eğitim Destek" projesi başlattık.

Amacımız, teorik yeterlilik ile mezun olan ancak pratik tecrübesi olmayan ve bu eksikliklerini forwarding eğitimi ile tamamlamak isteyip, maddi olanaksızlıklar sebebiyle eğitim alamayan öğrenci ve adaylarımıza destek olmaktır.

Web sayfamızda yer alan “Destekçilerimiz” sayfası bu amaç için örnek olarak hazırlanmıştır. Katkı vermek isteyen firmaların isim ve logoları, bu sayfada 1 yıl boyunca yayınlanacak olup, eğitime destek vermek isteyen şirketlerimiz, bu rakamı bütçelerine göre belirlemekte özgürdür.

Destekler, eğitim almak isteyen öğrencilerin sertifika eğitim ücretlerinden düşülecek olup, eğitim sonunda aday ve öğrencilerin isimleri destek veren şirketlerimize bildirilecektir.

Bütçeleri sebebiyle eğitime destek veremeyen şirketlerimizin bilgilerini, tanıtımları amacıyla 2 ay süre ile sayfamızda bulunduracağız.

Destek projemize katkıda bulunan tüm şirketlerimize teşekkür ederiz.

Lojistik IQ